Austraalia meriino madratsikate Super Wash

Madratsikatte ülemine pool on valmistatud 100% kõige väärtuslikumast lambavillast, s.o Austraalia meriino villast. Alumine pool on naturaalsest flanellist. Madratsikatte nurkades asuvad kummid katte kinnitamiseks madratsile. Täitematerjaliks on organismi jaoks neutraalne ning väga hästi õhku läbilaskev kunstkiud, mis kuivab kiiresti ka pärast leotamist (pesemist).

Super Wash materjal erineb tavalisest madratsikattest villa kõrge sisalduse poolest (850 g ruutmeetri kohta). Villa karuspind on kootud pikakiulisest lambavillast, mis tagab parema õhuliikuvuse. Materjal on vastupidav ning teda on väga kerge pesta, millest tuleb ka Super Wash nimetus.

Meriinovillast madratsikate kingib Teile imelise une, mugavuse ning soojuse. Lisaks parandab meriinovill vereringet ning kergendab reumaatilisi sümptomeid. Meriinovill aitab hoida kehal optimaalset temperatuuri ning vähendada higistamist. Antud omadused takistavad kehal liigselt jahtuda või üle kuumeneda. Meriinovillast madratsikate aitab blokeerida nii maapinna kui ka voodi (näiteks vahtkummist) kahjulikku kiirgust ning magnetväljasid.

Madratsikate on mõeldud aastaringseks kasutamiseks. 

Tootekataloog: 
Madratsikatted
Materjal: 
Austraalia Meriino
Suurus ja hind: 
 SuurusHind
Soodushind