Austraalia meriino padi Super Wash

Padja pealmine osa, tõmblukuga padjapüür, on valmistatud 100% kõige väärtuslikumast lambavillast, so Austraalia meriino villast. Meriinovillast madratsikate kingib Teile imelise une, mugavuse ning soojuse. Lisaks parandab meriinovill vereringet ning kergendab reumaatilisi sümptomeid.

Super Wash materjal erineb tavalisest madratsikattest villa kõrge sisalduse poolest (850 g ruutmeetri kohta). Villa karuspind on kootud pikakiulisest lambavillast, mis tagab parema õhuliikuvuse. Materjal on vastupidav ning teda on väga kerge pesta, millest tuleb ka Super Wash nimetus. 

Täitematerjalina on kasutatud termofiili (sünteetilised puuvillakiud koos loodusliku kautšuki lisandiga), mis on organismi jaoks igati neutraalne kunstkiud, kuna on hästi õhku läbilaskev. Termofiili puhul on tegu väga vetruva ja elastse materjaliga.

Äärmiselt mugav padi aitab kehal hoida optimaalset temperatuuri ning lisaks takistab peanaha ja kaelapiirkonna higistamist.

Patja on lihtne pesta, kuna tõmbluku abil saab täitematerjali pesemise ajaks lihtsalt eemaldada. Lisaks on võimalik patja kasutada täiematerjalita (näiteks mõne selgroovigastuse vms korral). Padi on mõeldud aastaringseks kasutamiseks. 

Tootekataloog: 
Padjad
Materjal: 
Austraalia Meriino
Suurus ja hind: 
 SuurusHind
Soodushind